pub ochota

Restauracja & PUB „Na Placu” jest wyjątkowym i klimatycznym miejscem. Jej zainteresowanie wynikło z dobrego jedzenia i gościnnej obsługi. Podają wspaniałe włoskie posiłki i nasze tradycyjne specjały.
Dominuje tu jednak pizza której smak zachwalają stali bywalcy. Potwierdza to fakt iż w godzinach popołudniowych Restauracja staje się oblegany. Osobnicy którzy zasmakowali specjalności szefa kuchni z przyjemnością tam zaglądają. Restauracja Na Placu umiejscowiona jest na warszawskiej dzielnicy Ochota przy placu Narutowicza. Lokal jest świetnie skomunikowany i umożliwia bezproblemowy transport z z każdej części miasta.
Restauracja ma także w ofercie organizowanie imprez okolicznościowych ochota takich jak chrzest, urodziny, spotkania towarzyskie i rodzinne, imprezy firmowe. Zapewniają miłą obsługę i bardzo dobre jedzenie oraz desery.
Restauracja ma w swojej ofercie również usługę dostawa na telefon w obrębie całej Ochoty. Niewielki koszt, bo jedynie 3zł od zamówienia, a dostawa posiłków ochota na terenie akademików jest totalnie za darmo.