Prace Wykończeniowe

ulica: Świerże Górne 46

kod pocztowy: 26-900

miejscowość: Kozienice

telefon:609912764, 663416406

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www:Malowanie agregatem

Firma Emerexpert trudni się pracami remontowymi. Specjalizacja firmy to prace wykończeniowe: natryskowym malowaniu, aplikacji mechanicznej gładzi, szlifowaniu maszynowym, podkładach farb.
Branża została zbudowana na bazie wielu lat doświadczenia. Co gwarantuje usługi najwyższego stopnia jakości. Zaznaczyć należy iż wszelkie prace robione są urządzeniami czołowych firm na rynku europejskim. W tym także firmy Wagner. Wszystkie te czynniki wpływają na nasz profesjonalizm i gwarancję jakości.
Firma specjalizuje się w wykonaniu maszynowym malowania wnętrz i elewacji budynków, co doskonale wpływa na ograniczenie czasu, materiału (nawet do 30%) jak i doskonałe jednolite krycie na całej malowanej powierzchni (również w miejscach trudno dostępnych).
Ponadto Firma wykonuje natryskiwanie gładzi w pomieszczeniach jak również szlifowanie bezpyłowe, przy użyciu szlifierek odprowadzających niemal cały pył.
Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, ale wykonuje też zlecenia na W całym kraju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą remontowo-budowlaną na naszej stronie.