ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

             698011407

             608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Matracka płyty warstwowe

 

Nasza firma PUH Klementyna Matracka zajmuje się produkcją, sprzedażą i dystrybucją płyt poliuretanowych, okrytych blachą obiektów budowlanych z płyt warstwowych jak i wynajem tych obiektów.

Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje sprawnie od 1996 roku w produkcji materiałów budowlanych

W sprzedaży płyt warstwowych posiadamy: płyty ścienne warstwowe, płyty chłodnicze pir, warstwowe płyty dachowe.
Materiały te są najczęściej stosowane do stawiania ścian, dachów jak i innych elementów konstrukcyjnych w branży budowlanej. Załączone w ofercie warstwowe płyty dostępne są w kilku wariantach grubości, przetłoczeń i kolorów.
Nasza firma produkuje płyty na prywatne zamówienia, każdą płytę możemy przyciąć pod odpowiedni wymiar. Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostępne od ręki.

Firma PHUMatracka trudni się również w produkcji i sprzedaży obiektów budowlanych z powyższych płyt PIR. W ofercie mamy pawilony, kontenery i stróżówki.Każdy budynek posiada możliwość wyposażenia w instalację elektryczną okna i toalety.
Obiekty z płyt warstwowych mamy zarówno na sprzedaż jak i na wynajem na czas określony.
Dobra opinia o nas jest dla nas istotna, dlatego też wytwarzamy nasze obiekty i towary z {najdokładniejszą precyzją|najwyższą starannością i oferujemy fachowe doradztwo. Swoje produkty sprzedajemy na cały Kraj.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz kontaktu z działem handlowym.