e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48 606 721 726, +48 793 741 236
Adres Strony WWW: Odszkodowania za uszkodzony pojazd

 

 

Marka PewneOdszkodowania.eu jest znawcą na rynku ubezpieczeń i odszkodowań przy uzyskiwaniu odszkodowań z powodu stłuczki w wypadku komunikacyjnym. Pomożemy Ci w zdobyciu zapłaty bez wychodzenia z domu.
Nasz fachowy zespół specjalizuje się w otrzymywaniu zwrotów za szkody całkowite jak i częściowe z racji aktywnej polisy Odpowiedzialności Cywilnej i Auto Casco z tytułu utraconej wartości rynkowej (UWRP). W celu sprecyzowania odszkodowania za remont samochodu niezbędna jest do wyliczenia rzeczywista wartość kosztów jakie poszkodowany winien wyłożyć aby przywrócić swój pojazd do stanu przed kolizją. Mamy długotrwałe doświadczenie w zdobywaniu takich odszkodowań. Nasi fachowcy zajmą się Państwa problemem z skrupulatną dokładnością. Udaje nam się zdobyć pieniądze nawet do trzech lat wstecz.
Jeżeli miałaś/eś wypadek komunikacyjny z innym pojazdem,albo jeżeli ktoś zniszczył Twój samochód i posiadasz na to dowód. Zadzwoń do nas!