Izolacja Pianą – nowatorska metoda docieplań domów mieszkań i budynków użytkowych

Ulica: Spadzista 17/1

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon: 605-545-557693-438-263

e-mail: kontakt@pianaizolacja.pl

Adres Strony WWW: Ocieplanie Pianką

 

Za zimno w domu nie zawsze odpowiedzialne jest ogrzewanie. Wszystkie budynki posiadają λ- współczynnik odpowiedzialny za przewodnictwo cieplne Od niego zależy przez jaki czas potrafi zagospodarować wyprodukowane ciepło. Bywają sytuacje że pomimo doskonałego instalacja grzewcza w domu bardzo szybko traci swoją temperaturę spowodowane jest to słabą izolacją domu, co drastycznie oddziaływa na wychładzanie się budynku. Dla uzyskania lepszej izolacji należy podjąć konkretne działania.

Częstym sposobem jest obijanie domu styropianem, watą, lub termoizolacja pianą PIR. Ostatnia metoda jest coraz częściej stosowana w trakcie takich prac jak docieplanie poddaszy, piwnic i ścian budynków. Docieplenie domu piankami poliuretanowymi jest wykonywane za pomocą agregatów które rozprowadzają piankę po nawierzchniach. Poliuretan przykleja się bezpośrednio do podłoża, co eliminuje puste miejsca między podłożem a izolacją, ja również niweluje wszelkie szpary przez które mogłoby uciec nagrzane powietrze. Ogromną zaletą w trakcie aplikacji piany jest fakt iż często na poddaszach oraz w miejscach trudno dostępnych i załamaniach tradycyjna izolacja styropianem i watą szklaną jest problematyczna do nałożenia i nie daje odpowiedniego efektu.

Firmę którą mam przychylność przedstawić to PianaIzolacja, trudniąca się w ocieplaniu domów i budynków powyższą metodą. Właściciele firmy mają wieloletnie doświadczenie w docieplaniu budynków różnymi metodami, finalnie decydując się właśnie na technikę ocieplania pianą poliuretanową.
Wykonali wiele zrealizowanych zamówień które można obejrzeć na stronie internetowej firmy. Kompleksowo radzą jak izolować, jaką piankę potrzebujemy do danej pracy, aby skuteczność utrzymania ciepła wzrosła jeszcze bardziej. Firma poza izolacją budynków Wykonuje również usługi budowlane. Brali udział przy wielu projektach i dużych zleceniach takich jak biurowce, banki, domy mieszkalne. Zachęcam do zapoznania się z ofertą tej firmy ponieważ wykonuje swoją pracę solidnie i skrupulatnie trzyma się terminów co potwierdzają liczne referencje wystawione przez wykonawców głównych.